سوالات متداول

سوالات متداول را بخوانید و یا با کارشناسان ما در تماس باشید.

اگر می‌خواهید کسب‌وکارتان در کوتاه‌ترین زمان به طیف وسیعی از افراد نمایش داده شود، تبلیغ در گوگل بهترین راه برای شماست. ما با توجه به کلمات کلیدی مدنظرتان، وضعیت سایت و بودجه‌ای که در نظر دارید، تبلیغات در گوگل را به‌صورت تخصصی برایتان اجرا می‌کنیم و شما را تا رشد کسب‌وکارتان همراهی می‌کنیم.

با گوگل ادز می‌توانید در کمتر از ۱۵ دقیقه، سایت خود را روی کلمات کلیدی مدنظرتان در صفحه اول نمایش جستجوی گوگل مشاهده کنید. جالب است بدانید که شما بابت نمایش تبلیغ سایت خود قرار نیست هیچ هزینه‌ای پرداخت کنید! در واقع هزینه را فقط به ازای هر کلیک روی آگهی پرداخت می‌کنید و می‌توانید از مدیریت روزانه کمپین تبلیغاتی خود نیز لذت ببرید.

با توجه به تحریم بودن کشور ایران، متأسفانه تبلیغات مستقیم بر روی دامنه ir امکان‌پذیر نیست. اما نگران نباشید! شما می‌توانید یک دامنه بین‌المللی را روی دامنه ir خود قرار دهید و از تبلیغ سایت ایرانی خود در گوگل لذت ببرید.

بله ممکن است. اما پیشنهاد کارشناسان ما این است که تبلیغات خود را محدود به آی‌پی‌های ایران نکنید. زیرا گستره آی‌پی بعضی از سرویس‌دهنده‌های اینترنت ایران برای گوگل ناشناس مانده است و با محدود کردن تبلیغات خود به آی‌پی ایران، ممکن است تبلیغ سایتتان از دید بعضی از مشتریان احتمالی پنهان بماند.

هزینه به ازای کلیک نرخ ثابتی ندارد و در واقع به نوع کلیدواژه‌های انتخابی و میزان رقابت بر سر آن‌ها، حداکثر قیمتی که پیشنهاد شده است و همچنین امتیاز کیفی بستگی دارد.